EVOCS Romania: Este in Cautare de STAFF / Tehnician Metin2

SPONSORIZARE PROIECT

Post Reply
User avatar
[ Russien. ]
Site Admin
Reactions: 1
Posts: 20
Joined: Mon Jul 03, 2023 4:51 pm

Sat Mar 23, 2024 10:42 am

Dupa cum scrie si in titlu , communitatea EVOCS ROMANIA Sponsorizeaza un potential proiect pentru crearea unu-i server de Metin , Mai pe Scurt , Dat fiind faptul ca aceasta communitate va avea continuitate indiferent de situatie , Suntem dispusi sa sponsorizam un Server indiferent de gameplay , Achizitionarea Host-ului / Dedicat etc .. sustinerea pe parte de Reclame , Topicuri globale , Bannere pe prima pagina , aici cat si pe alte communitati partenere , Cerinta este ca Server-ul sa detina numele Communitati , cat si mentinearea lui pe prima pagina ca si Categorie SERVER
De retinut ^ Daca nu aveti cunostinte pe partea tehnica nu are rost sa lasati un Reply inutil ,
De retinut ^ Specificati daca doriti sa va ocupati singuri de acest proiect ,sau daca il lasati communitati , Exemplu : eu sa ma ocup de Administrare iar persoana respectiva de partea Tehnica in alte cuvinte , Colaborator Proiect
De retinut ^ Disponibilitate altor membri pentru potentiale parteneriate cu alte servere gen / Counter-Strike / SAMP etc ... un schimb de reclame intr-e Manageri de Servere din Communitatea EVOCS.RO



MODEL : EXEMPLU

Code: Select all

Nume Real * : Dani                     ( Este Optional )
Varsta : 28                                   ( Varsta Reala )
In Calitate de ? : Colaborator   ( Colaborator / Administrator Unic )
Discord : .Russica                      ( Obligatoriu )
Mod Server : PVP FARM            ( PVP : Farm | PVM : Easy / Mediu / Hard )
Detalii :   Imi permit acest proiect in totalitate cat si sustinerea reclamelor platite , YT / TikTok etc , Server Metin2 Pvp Farm lvl maxim 99 Clasic , Old School , Nimic wow , fara prea multe implementari  .( O mica indetaliere a server-ului cat si intentiile tale )

Code: Select all

Nume Real * :  
Varsta : 
In Calitate de ? : 
Discord : 
Mod Server : 
Detalii :
0
Image

Post Reply

Return to “ANUNȚURI ADMINISTRATIVE”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 2 guests